Главная » 2012 » Май » 12 » Обзор матчей 2 тура Премьер-Лиги
Обзор матчей 2 тура Премьер-Лиги
15:25
Говерла-Закарпатье (Ужгород) 1:3 Таврия (Симферополь)
Перший матч другого туру розпочався в ужгороді де команда milevsky приймала у себе вдома Таврію із Симфорополя.
На стадіон Авангард прийшло 42000 глядачів підтримати свою команду.
Першич чим відзначились команди це жовтики картками на 11 хвилині за грубий фол проти нападника отримав гірчичник
Далини Марио але обійшлось без травм , на 19 хвилині гірчичник побачив нападник Владимир Коробка зфоливши в атаці.
На 23 хвилині рахунок було відкрито забив Кирилл Смигунов пас віддав Илья Галюза і це 0-1,уже вкінці першого тайму рахунок став 0-2 гол
забив Кирилл Смигунов зробивши собі дубль пас віддав Владимир Коробка.
У другому таймі на 54 хвилині рахунок став розгромним 0-3 мяч забив Илья Галюза з метрів 20 воротарь неврятував.
На 58 хвилині грек Папазоглу Танассис зумів відіграти один мяч зробивши рахунок 1-3 . Більше небезпечних моментів небуло
здивувала гра Говерли без центральних гравців цим напевно і поплатились..

Верес (Ровно) 6:0 Арсенал (Киев)
Матч команд які прибули з першої ліги . У першому таймі команди голами невідмітились хіба що жовтими картками на 14хвилині
канонір Андрей Шевченко і на 34 хвилині Александр Васильев із Вереса. на 60 хвилині матчу рахунок був відкритим 1-0 гол на свій рахунок
записав Арсен Манасян . на тій же 60 хвилині після помилки захисника Арсен Манасян зробив пахунок 2-0. На 68 хвилині рахунок уже
став 3-0 мяч положив у сітку воріт Гурхан Гурсов пас віддав Александр Крохмалюк , на 72 хвилині мяч забиває Гурхан Гурсов після навісу зі
страфного , на 77 хвилині уже 5-0 команда benderа просто громить команду Oneillа мяч забиває Гурхан Гурсов зробивши хет-трик,і це ще некінець
команда Верес 6 голом Арсена Манасяна робить розгром. Після рахунку 6-0 гра ігра ніби зупинилась йшла до 90 без моментів .

Динамо (Киев) 0:5 Горняк-Спорт (Комсомольск)
Автосостав думаю всім все ясно.

Прикарпатье (Ивано-Франковск) 0:0 Металлург (Запорожье)
Гра без моментів , команди відмітились тільки жовтими картками на 21 хвилині матчу Михаил Макогон із Прикарпаття і Стив Вилс із Металлурга.

ПФК Александрия (Александрия) 6:2 Оболонь (Киев)
Александрійці приймали у себе вдома Оболонь із Києва . На 36 хвилині рахунок відкрив знаменитий голандець Робин Ван Перси і Александрійці повели
у рахунку , вкінці першого тайму рахунок зробив нічейним Евгений Чеберячко ударом із метрів 24 під перекладину на цему перший тайм закінчився .
Невдовзі після початку другого тайму на 49 хвилині Робин Ван Перси знову забиває після подачі із лівого флангу , за 2 хв рахунок стає 3-1 на свій
рахунок мяч записав Владимир Киликевич після проходу лівим флангом. Александрія на цему зупинятись не хотіла і уже на 71 хвилині Сергей Томашевич
скориставшись помилкою захисників робить рахунок 4-1 , 80 хвилина Ван Перси дивує нас у третій раз але за 6 хвилин він робить на таблі рахунок уже
6-1 і це ще не кінець на 87 хвилині Евгений Чеберячко забиває мяч після непоганого розіграшу гравців із Києва фінальний рахунок 6-2.

МФК Николаев (Николаев) 0:1 Металлист (Харьков)
у цему матчі мячів було досить мало але Металлист зумів перемогти хотя і мінімально і повіз очки додому , відмітився знову
голандець Клас Ян Хюнтелар на 41 хвилині першого тайму після виходу 1 на 1 з Седриком Киррасо більше нічим матч незапамятався.

Шахтер (Донецк) 0:6 Металлург (Донецк)
Донецьке дербі , починаючи з першого тайму дві команди незмогли відзначитись голами так кажучи вивчали один одного і в другому таймі Металлургу це
пішло на користь уже на 50 хвилині рахунок відкрив Денис Васильев після пасу Винченцио Грелли невдовзі уже на 54 Денис Васильев робить дубль .
59 хвилина напевне просто розчарувала гірників Александр Косырин робить рахунок 0-3 , остання десяти хвилинка напевне найцікавіша команда Металлур
забиває ще три мячі і просто громить Шахтер відзначились на 81 хвилині Артем Касьянов Себастьен Пигренье на 85 , ну а
крапку ставить Денис Васильев зробивши хет-трик у цему матчі.

Днепр (Днепропетровск) 3:6 Черноморец (Одесса)
Дніпропетровськ прийма Одессу . Цей матч був найрезультативніший у 2 турі гості змогли забити 6 голів ну і пропустити 3 зуміли теж.
Перший мяч положив у сітку Владимир Гоменюк на 47 хвилині Дніпро вело у рахунку , незадовго рахунок зрівняв Гаетано Мано після проходу
лівим флангом 1-1 за 10 хвилин Гаетано Мано забиває у друге , скориставшись своєю хорошою скорістю і знову пройшовши лівим флангом.
65 хвилина мяч у центрі поля Дніпропетровець зробивши помилку неточним пасом назад приніс у свої ворота 2 мяч скористався Дэвид Здрилич.
Дніпро пішло у атаку і уже на 68 Владимир Гоменюк скоротив рахунок на 2-3 , за 6 хвилин Афонсо Алвеш і Гаетано Мано роблять рахунок розгромним
2-6 . Дмитрий Лёпа після подачі кутового рахунок робить 3-6 але часу гравцям Дніпра уже нехватає щоб зрівняти рахунок команди бережучи сили дограють

матч..( в пресс-конференції kirya бажає удачі в Европе Marikу. )